Wedstrijden overzicht

Group Stage 1 / Groepsfase 1
11:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC 2 - 1 BSV Boeimeer n.t.b.
11:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam 6 - 0 SAB Breda n.t.b.
11:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur 3 - 0 Rood-Wit W n.t.b.
11:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain 0 - 1 TechnoSelect Talents n.t.b.
11:20 01/06 3 All-In Flex Schalke'04 1 - 2 Crossfire Premier n.t.b.
11:20 01/06 4 Kempenaars Inter Milan 1 - 0 West Ham United n.t.b.
11:20 01/06 1 QNP SL Benfica 3 - 0 Total Soccer Cayman n.t.b.
11:20 01/06 2 Vermetten Zenit St. Petersburg 1 - 0 Club Brugge n.t.b.
11:40 01/06 3 All-In Flex KRC Genk 0 - 3 Feyenoord n.t.b.
11:40 01/06 4 Kempenaars KAA Gent 5 - 0 Bohemian SC n.t.b.
11:40 01/06 1 QNP RSC Anderlecht 1 - 1 NAC Breda n.t.b.
11:40 01/06 2 Vermetten FC Utrecht 2 - 0 PSV Eindhoven n.t.b.
12:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC 0 - 1 Crossfire Premier n.t.b.
12:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam 0 - 1 West Ham United n.t.b.
12:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur 2 - 0 Total Soccer Cayman n.t.b.
12:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain 0 - 1 Club Brugge n.t.b.
12:20 01/06 3 All-In Flex BSV Boeimeer 0 - 2 Feyenoord n.t.b.
12:20 01/06 4 Kempenaars SAB Breda 1 - 0 Bohemian SC n.t.b.
12:20 01/06 1 QNP Rood-Wit W 1 - 3 NAC Breda n.t.b.
12:20 01/06 2 Vermetten TechnoSelect Talents 1 - 0 PSV Eindhoven n.t.b.
12:40 01/06 3 All-In Flex Schalke'04 1 - 1 KRC Genk n.t.b.
12:40 01/06 4 Kempenaars Inter Milan 0 - 0 KAA Gent n.t.b.
12:40 01/06 1 QNP SL Benfica 1 - 0 RSC Anderlecht n.t.b.
12:40 01/06 2 Vermetten Zenit St. Petersburg 1 - 1 FC Utrecht n.t.b.
14:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC 0 - 0 Feyenoord n.t.b.
14:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam 5 - 0 Bohemian SC n.t.b.
14:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur 1 - 0 NAC Breda n.t.b.
14:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain 0 - 1 PSV Eindhoven n.t.b.
14:20 01/06 3 All-In Flex Crossfire Premier 1 - 1 KRC Genk n.t.b.
14:20 01/06 4 Kempenaars West Ham United 0 - 0 KAA Gent n.t.b.
14:20 01/06 1 QNP Total Soccer Cayman 0 - 0 RSC Anderlecht n.t.b.
14:20 01/06 2 Vermetten Club Brugge 1 - 1 FC Utrecht n.t.b.
14:40 01/06 3 All-In Flex BSV Boeimeer 1 - 4 Schalke'04 n.t.b.
14:40 01/06 4 Kempenaars SAB Breda 0 - 2 Inter Milan n.t.b.
14:40 01/06 1 QNP Rood-Wit W 0 - 5 SL Benfica n.t.b.
14:40 01/06 2 Vermetten TechnoSelect Talents 0 - 0 Zenit St. Petersburg n.t.b.
15:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC 1 - 6 KRC Genk n.t.b.
15:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam 2 - 1 KAA Gent n.t.b.
15:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur 2 - 0 RSC Anderlecht n.t.b.
15:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain 1 - 0 FC Utrecht n.t.b.
15:20 01/06 3 All-In Flex Feyenoord 0 - 0 Schalke'04 n.t.b.
15:20 01/06 4 Kempenaars Bohemian SC 0 - 4 Inter Milan n.t.b.
15:20 01/06 1 QNP NAC Breda 0 - 2 SL Benfica n.t.b.
15:20 01/06 2 Vermetten PSV Eindhoven 3 - 0 Zenit St. Petersburg n.t.b.
15:40 01/06 3 All-In Flex Crossfire Premier 0 - 0 BSV Boeimeer n.t.b.
15:40 01/06 4 Kempenaars West Ham United 0 - 0 SAB Breda n.t.b.
15:40 01/06 1 QNP Total Soccer Cayman 4 - 0 Rood-Wit W n.t.b.
15:40 01/06 2 Vermetten Club Brugge 0 - 0 TechnoSelect Talents n.t.b.
16:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC 1 - 3 Schalke'04 n.t.b.
16:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam 0 - 1 Inter Milan n.t.b.
16:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur 0 - 1 SL Benfica n.t.b.
16:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain 1 - 2 Zenit St. Petersburg n.t.b.
16:20 01/06 3 All-In Flex KRC Genk 1 - 0 BSV Boeimeer n.t.b.
16:20 01/06 4 Kempenaars KAA Gent 1 - 0 SAB Breda n.t.b.
16:20 01/06 1 QNP RSC Anderlecht 4 - 0 Rood-Wit W n.t.b.
16:20 01/06 2 Vermetten FC Utrecht 3 - 1 TechnoSelect Talents n.t.b.
16:40 01/06 3 All-In Flex Feyenoord 0 - 0 Crossfire Premier n.t.b.
16:40 01/06 4 Kempenaars Bohemian SC 0 - 6 West Ham United n.t.b.
16:40 01/06 1 QNP NAC Breda 2 - 0 Total Soccer Cayman n.t.b.
16:40 01/06 2 Vermetten PSV Eindhoven 1 - 2 Club Brugge n.t.b.
Group Stage 2 / Groepsfase 2
17:15 01/06 CL1 All-In Flex SL Benfica 0 - 0 NAC Breda n.t.b.
17:15 01/06 CL2 Kempenaars Feyenoord 0 - 1 Tottenham Hotspur n.t.b.
17:15 01/06 EL1 QNP SAB Breda 1 - 2 Liverpool FC n.t.b.
17:15 01/06 EL2 Vermetten BSV Boeimeer 3 - 0 Total Soccer Cayman n.t.b.
17:35 01/06 CL1 All-In Flex FC Utrecht 0 - 0 Crossfire Premier n.t.b.
17:35 01/06 CL2 Kempenaars Inter Milan 0 - 1 West Ham United n.t.b.
17:35 01/06 EL1 QNP RSC Anderlecht 1 - 1 Paris Saint-Germain n.t.b.
17:35 01/06 EL2 Vermetten KAA Gent 0 - 0 Bohemian SC n.t.b.
17:55 01/06 CL1 All-In Flex Club Brugge 0 - 1 AJAX Amsterdam n.t.b.
17:55 01/06 CL2 Kempenaars Zenit St. Petersburg 2 - 0 Schalke'04 n.t.b.
17:55 01/06 EL1 QNP Rood-Wit W 0 - 3 TechnoSelect Talents n.t.b.
17:55 01/06 EL2 Vermetten PSV Eindhoven 1 - 3 KRC Genk n.t.b.
09:00 02/06 CL1 All-In Flex SL Benfica 1 - 1 Crossfire Premier n.t.b.
09:00 02/06 CL2 Kempenaars Feyenoord 2 - 1 West Ham United n.t.b.
09:00 02/06 EL1 QNP SAB Breda 0 - 1 Paris Saint-Germain n.t.b.
09:00 02/06 EL2 Vermetten BSV Boeimeer 2 - 0 Bohemian SC n.t.b.
09:20 02/06 CL1 All-In Flex NAC Breda 0 - 6 AJAX Amsterdam n.t.b.
09:20 02/06 CL2 Kempenaars Tottenham Hotspur 0 - 1 Schalke'04 n.t.b.
09:20 02/06 EL1 QNP Liverpool FC 1 - 3 TechnoSelect Talents n.t.b.
09:20 02/06 EL2 Vermetten Total Soccer Cayman 0 - 0 KRC Genk n.t.b.
09:40 02/06 CL1 All-In Flex FC Utrecht 1 - 1 Club Brugge n.t.b.
09:40 02/06 CL2 Kempenaars Inter Milan 0 - 1 Zenit St. Petersburg n.t.b.
09:40 02/06 EL1 QNP RSC Anderlecht 1 - 0 Rood-Wit W n.t.b.
09:40 02/06 EL2 Vermetten KAA Gent 0 - 1 PSV Eindhoven n.t.b.
10:00 02/06 CL1 All-In Flex SL Benfica 0 - 0 AJAX Amsterdam n.t.b.
10:00 02/06 CL2 Kempenaars Feyenoord 2 - 0 Schalke'04 n.t.b.
10:00 02/06 EL1 QNP SAB Breda 1 - 0 TechnoSelect Talents n.t.b.
10:00 02/06 EL2 Vermetten BSV Boeimeer 1 - 1 KRC Genk n.t.b.
10:20 02/06 CL1 All-In Flex Crossfire Premier 1 - 0 Club Brugge n.t.b.
10:20 02/06 CL2 Kempenaars West Ham United 1 - 0 Zenit St. Petersburg n.t.b.
10:20 02/06 EL1 QNP Paris Saint-Germain 6 - 0 Rood-Wit W n.t.b.
10:20 02/06 EL2 Vermetten Bohemian SC 0 - 1 PSV Eindhoven n.t.b.
10:40 02/06 CL1 All-In Flex NAC Breda 0 - 2 FC Utrecht n.t.b.
10:40 02/06 CL2 Kempenaars Tottenham Hotspur 0 - 0 Inter Milan n.t.b.
10:40 02/06 EL1 QNP Liverpool FC 0 - 1 RSC Anderlecht n.t.b.
10:40 02/06 EL2 Vermetten Total Soccer Cayman 1 - 2 KAA Gent n.t.b.
11:00 02/06 CL1 All-In Flex SL Benfica 0 - 0 Club Brugge n.t.b.
11:00 02/06 CL2 Kempenaars Feyenoord 1 - 1 Zenit St. Petersburg n.t.b.
11:00 02/06 EL1 QNP SAB Breda 2 - 0 Rood-Wit W n.t.b.
11:00 02/06 EL2 Vermetten BSV Boeimeer 0 - 0 PSV Eindhoven n.t.b.
11:20 02/06 CL1 All-In Flex AJAX Amsterdam 6 - 0 FC Utrecht n.t.b.
11:20 02/06 CL2 Kempenaars Schalke'04 2 - 2 Inter Milan n.t.b.
11:20 02/06 EL1 QNP TechnoSelect Talents 0 - 2 RSC Anderlecht n.t.b.
11:20 02/06 EL2 Vermetten KRC Genk 3 - 1 KAA Gent n.t.b.
11:40 02/06 CL1 All-In Flex Crossfire Premier 1 - 0 NAC Breda n.t.b.
11:40 02/06 CL2 Kempenaars West Ham United 0 - 0 Tottenham Hotspur n.t.b.
11:40 02/06 EL1 QNP Paris Saint-Germain 2 - 0 Liverpool FC n.t.b.
11:40 02/06 EL2 Vermetten Bohemian SC 0 - 1 Total Soccer Cayman n.t.b.
12:00 02/06 CL1 All-In Flex SL Benfica 1 - 0 FC Utrecht n.t.b.
12:00 02/06 CL2 Kempenaars Feyenoord 1 - 1 Inter Milan n.t.b.
12:00 02/06 EL1 QNP SAB Breda 1 - 2 RSC Anderlecht n.t.b.
12:00 02/06 EL2 Vermetten BSV Boeimeer 0 - 1 KAA Gent n.t.b.
12:20 02/06 CL1 All-In Flex Club Brugge 2 - 1 NAC Breda n.t.b.
12:20 02/06 CL2 Kempenaars Zenit St. Petersburg 0 - 0 Tottenham Hotspur n.t.b.
12:20 02/06 EL1 QNP Rood-Wit W 0 - 6 Liverpool FC n.t.b.
12:20 02/06 EL2 Vermetten PSV Eindhoven 2 - 0 Total Soccer Cayman n.t.b.
12:40 02/06 CL1 All-In Flex AJAX Amsterdam 3 - 0 Crossfire Premier n.t.b.
12:40 02/06 CL2 Kempenaars Schalke'04 1 - 2 West Ham United n.t.b.
12:40 02/06 EL1 QNP TechnoSelect Talents 0 - 1 Paris Saint-Germain n.t.b.
12:40 02/06 EL2 Vermetten KRC Genk 4 - 0 Bohemian SC n.t.b.
Placement matches / Plaatsingswedstrijden
14:00 02/06 17/18 All-In Flex TechnoSelect Talents 1 - 0 BSV Boeimeer n.t.b.
14:00 02/06 19/20 Kempenaars SAB Breda 0 - 0 KAA Gent n.t.b.   Strafschoppen: 5 - 6
14:00 02/06 21/22 QNP Liverpool FC 0 - 1 Total Soccer Cayman n.t.b.
14:00 02/06 23/24 Vermetten Rood-Wit W 0 - 2 Bohemian SC n.t.b.
14:20 02/06 9/10 All-In Flex FC Utrecht 2 - 0 Schalke'04 n.t.b.
14:20 02/06 11/12 Kempenaars NAC Breda 0 - 5 Inter Milan n.t.b.
14:20 02/06 13/14 QNP Paris Saint-Germain 0 - 0 KRC Genk n.t.b.   Strafschoppen: 2 - 3
14:20 02/06 15/16 Vermetten RSC Anderlecht 3 - 0 PSV Eindhoven n.t.b.
14:40 02/06 3/4 All-In Flex Crossfire Premier 0 - 3 Feyenoord n.t.b.
14:40 02/06 5/6 Kempenaars SL Benfica 1 - 0 Zenit St. Petersburg n.t.b.
14:40 02/06 7/8 Vermetten Club Brugge 0 - 0 Tottenham Hotspur n.t.b.   Strafschoppen: 1 - 2
Final / Finale
15:00 02/06 1/2 All-In Flex AJAX Amsterdam 4 - 1 West Ham United n.t.b.
Terug naar boven