Overview matches

Group Stage 1 / Groepsfase 1
11:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC - BSV Boeimeer n.t.b.
11:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam - SAB Breda n.t.b.
11:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur - Rood-Wit W n.t.b.
11:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain - TechnoSelect Talents n.t.b.
11:20 01/06 3 All-In Flex Schalke'04 - Crossfire Premier n.t.b.
11:20 01/06 4 Kempenaars Inter Milan - West Ham United n.t.b.
11:20 01/06 1 QNP SL Benfica - Total Soccer Cayman n.t.b.
11:20 01/06 2 Vermetten Zenit St. Petersburg - Club Brugge n.t.b.
11:40 01/06 3 All-In Flex KRC Genk - Feyenoord n.t.b.
11:40 01/06 4 Kempenaars KAA Gent - Bohemian SC n.t.b.
11:40 01/06 1 QNP RSC Anderlecht - NAC Breda n.t.b.
11:40 01/06 2 Vermetten FC Utrecht - PSV Eindhoven n.t.b.
12:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC - Crossfire Premier n.t.b.
12:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam - West Ham United n.t.b.
12:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur - Total Soccer Cayman n.t.b.
12:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain - Club Brugge n.t.b.
12:20 01/06 3 All-In Flex BSV Boeimeer - Feyenoord n.t.b.
12:20 01/06 4 Kempenaars SAB Breda - Bohemian SC n.t.b.
12:20 01/06 1 QNP Rood-Wit W - NAC Breda n.t.b.
12:20 01/06 2 Vermetten TechnoSelect Talents - PSV Eindhoven n.t.b.
12:40 01/06 3 All-In Flex Schalke'04 - KRC Genk n.t.b.
12:40 01/06 4 Kempenaars Inter Milan - KAA Gent n.t.b.
12:40 01/06 1 QNP SL Benfica - RSC Anderlecht n.t.b.
12:40 01/06 2 Vermetten Zenit St. Petersburg - FC Utrecht n.t.b.
14:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC - Feyenoord n.t.b.
14:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam - Bohemian SC n.t.b.
14:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur - NAC Breda n.t.b.
14:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain - PSV Eindhoven n.t.b.
14:20 01/06 3 All-In Flex Crossfire Premier - KRC Genk n.t.b.
14:20 01/06 4 Kempenaars West Ham United - KAA Gent n.t.b.
14:20 01/06 1 QNP Total Soccer Cayman - RSC Anderlecht n.t.b.
14:20 01/06 2 Vermetten Club Brugge - FC Utrecht n.t.b.
14:40 01/06 3 All-In Flex BSV Boeimeer - Schalke'04 n.t.b.
14:40 01/06 4 Kempenaars SAB Breda - Inter Milan n.t.b.
14:40 01/06 1 QNP Rood-Wit W - SL Benfica n.t.b.
14:40 01/06 2 Vermetten TechnoSelect Talents - Zenit St. Petersburg n.t.b.
15:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC - KRC Genk n.t.b.
15:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam - KAA Gent n.t.b.
15:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur - RSC Anderlecht n.t.b.
15:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain - FC Utrecht n.t.b.
15:20 01/06 3 All-In Flex Feyenoord - Schalke'04 n.t.b.
15:20 01/06 4 Kempenaars Bohemian SC - Inter Milan n.t.b.
15:20 01/06 1 QNP NAC Breda - SL Benfica n.t.b.
15:20 01/06 2 Vermetten PSV Eindhoven - Zenit St. Petersburg n.t.b.
15:40 01/06 3 All-In Flex Crossfire Premier - BSV Boeimeer n.t.b.
15:40 01/06 4 Kempenaars West Ham United - SAB Breda n.t.b.
15:40 01/06 1 QNP Total Soccer Cayman - Rood-Wit W n.t.b.
15:40 01/06 2 Vermetten Club Brugge - TechnoSelect Talents n.t.b.
16:00 01/06 3 All-In Flex Liverpool FC - Schalke'04 n.t.b.
16:00 01/06 4 Kempenaars AJAX Amsterdam - Inter Milan n.t.b.
16:00 01/06 1 QNP Tottenham Hotspur - SL Benfica n.t.b.
16:00 01/06 2 Vermetten Paris Saint-Germain - Zenit St. Petersburg n.t.b.
16:20 01/06 3 All-In Flex KRC Genk - BSV Boeimeer n.t.b.
16:20 01/06 4 Kempenaars KAA Gent - SAB Breda n.t.b.
16:20 01/06 1 QNP RSC Anderlecht - Rood-Wit W n.t.b.
16:20 01/06 2 Vermetten FC Utrecht - TechnoSelect Talents n.t.b.
16:40 01/06 3 All-In Flex Feyenoord - Crossfire Premier n.t.b.
16:40 01/06 4 Kempenaars Bohemian SC - West Ham United n.t.b.
16:40 01/06 1 QNP NAC Breda - Total Soccer Cayman n.t.b.
16:40 01/06 2 Vermetten PSV Eindhoven - Club Brugge n.t.b.
Group Stage 2 / Groepsfase 2
17:15 01/06 CL1 All-In Flex Team 1 poule CL1 - Team 5 poule CL1 n.t.b.
17:15 01/06 CL2 Kempenaars Team 1 poule CL2 - Team 3 poule CL2 n.t.b.
17:15 01/06 EL1 QNP Team 4 poule EL1 - Team 3 poule EL1 n.t.b.
17:15 01/06 EL2 Vermetten Team 5 poule EL2 - Team 3 poule EL2 n.t.b.
17:35 01/06 CL1 All-In Flex Team 2 poule CL1 - Team 3 poule CL1 n.t.b.
17:35 01/06 CL2 Kempenaars Team 2 poule CL2 - Team 6 poule CL2 n.t.b.
17:35 01/06 EL1 QNP Team 1 poule EL1 - Team 6 poule EL1 n.t.b.
17:35 01/06 EL2 Vermetten Team 2 poule EL2 - Team 6 poule EL2 n.t.b.
17:55 01/06 CL1 All-In Flex Team 6 poule CL1 - Team 4 poule CL1 n.t.b.
17:55 01/06 CL2 Kempenaars Team 4 poule CL2 - Team 5 poule CL2 n.t.b.
17:55 01/06 EL1 QNP Team 5 poule EL1 - Team 2 poule EL1 n.t.b.
17:55 01/06 EL2 Vermetten Team 4 poule EL2 - Team 1 poule EL2 n.t.b.
09:00 02/06 CL1 All-In Flex Team 1 poule CL1 - Team 3 poule CL1 n.t.b.
09:00 02/06 CL2 Kempenaars Team 1 poule CL2 - Team 6 poule CL2 n.t.b.
09:00 02/06 EL1 QNP Team 4 poule EL1 - Team 6 poule EL1 n.t.b.
09:00 02/06 EL2 Vermetten Team 5 poule EL2 - Team 6 poule EL2 n.t.b.
09:20 02/06 CL1 All-In Flex Team 5 poule CL1 - Team 4 poule CL1 n.t.b.
09:20 02/06 CL2 Kempenaars Team 3 poule CL2 - Team 5 poule CL2 n.t.b.
09:20 02/06 EL1 QNP Team 3 poule EL1 - Team 2 poule EL1 n.t.b.
09:20 02/06 EL2 Vermetten Team 3 poule EL2 - Team 1 poule EL2 n.t.b.
09:40 02/06 CL1 All-In Flex Team 2 poule CL1 - Team 6 poule CL1 n.t.b.
09:40 02/06 CL2 Kempenaars Team 2 poule CL2 - Team 4 poule CL2 n.t.b.
09:40 02/06 EL1 QNP Team 1 poule EL1 - Team 5 poule EL1 n.t.b.
09:40 02/06 EL2 Vermetten Team 2 poule EL2 - Team 4 poule EL2 n.t.b.
10:00 02/06 CL1 All-In Flex Team 1 poule CL1 - Team 4 poule CL1 n.t.b.
10:00 02/06 CL2 Kempenaars Team 1 poule CL2 - Team 5 poule CL2 n.t.b.
10:00 02/06 EL1 QNP Team 4 poule EL1 - Team 2 poule EL1 n.t.b.
10:00 02/06 EL2 Vermetten Team 5 poule EL2 - Team 1 poule EL2 n.t.b.
10:20 02/06 CL1 All-In Flex Team 3 poule CL1 - Team 6 poule CL1 n.t.b.
10:20 02/06 CL2 Kempenaars Team 6 poule CL2 - Team 4 poule CL2 n.t.b.
10:20 02/06 EL1 QNP Team 6 poule EL1 - Team 5 poule EL1 n.t.b.
10:20 02/06 EL2 Vermetten Team 6 poule EL2 - Team 4 poule EL2 n.t.b.
10:40 02/06 CL1 All-In Flex Team 5 poule CL1 - Team 2 poule CL1 n.t.b.
10:40 02/06 CL2 Kempenaars Team 3 poule CL2 - Team 2 poule CL2 n.t.b.
10:40 02/06 EL1 QNP Team 3 poule EL1 - Team 1 poule EL1 n.t.b.
10:40 02/06 EL2 Vermetten Team 3 poule EL2 - Team 2 poule EL2 n.t.b.
11:00 02/06 CL1 All-In Flex Team 1 poule CL1 - Team 6 poule CL1 n.t.b.
11:00 02/06 CL2 Kempenaars Team 1 poule CL2 - Team 4 poule CL2 n.t.b.
11:00 02/06 EL1 QNP Team 4 poule EL1 - Team 5 poule EL1 n.t.b.
11:00 02/06 EL2 Vermetten Team 5 poule EL2 - Team 4 poule EL2 n.t.b.
11:20 02/06 CL1 All-In Flex Team 4 poule CL1 - Team 2 poule CL1 n.t.b.
11:20 02/06 CL2 Kempenaars Team 5 poule CL2 - Team 2 poule CL2 n.t.b.
11:20 02/06 EL1 QNP Team 2 poule EL1 - Team 1 poule EL1 n.t.b.
11:20 02/06 EL2 Vermetten Team 1 poule EL2 - Team 2 poule EL2 n.t.b.
11:40 02/06 CL1 All-In Flex Team 3 poule CL1 - Team 5 poule CL1 n.t.b.
11:40 02/06 CL2 Kempenaars Team 6 poule CL2 - Team 3 poule CL2 n.t.b.
11:40 02/06 EL1 QNP Team 6 poule EL1 - Team 3 poule EL1 n.t.b.
11:40 02/06 EL2 Vermetten Team 6 poule EL2 - Team 3 poule EL2 n.t.b.
12:00 02/06 CL1 All-In Flex Team 1 poule CL1 - Team 2 poule CL1 n.t.b.
12:00 02/06 CL2 Kempenaars Team 1 poule CL2 - Team 2 poule CL2 n.t.b.
12:00 02/06 EL1 QNP Team 4 poule EL1 - Team 1 poule EL1 n.t.b.
12:00 02/06 EL2 Vermetten Team 5 poule EL2 - Team 2 poule EL2 n.t.b.
12:20 02/06 CL1 All-In Flex Team 6 poule CL1 - Team 5 poule CL1 n.t.b.
12:20 02/06 CL2 Kempenaars Team 4 poule CL2 - Team 3 poule CL2 n.t.b.
12:20 02/06 EL1 QNP Team 5 poule EL1 - Team 3 poule EL1 n.t.b.
12:20 02/06 EL2 Vermetten Team 4 poule EL2 - Team 3 poule EL2 n.t.b.
12:40 02/06 CL1 All-In Flex Team 4 poule CL1 - Team 3 poule CL1 n.t.b.
12:40 02/06 CL2 Kempenaars Team 5 poule CL2 - Team 6 poule CL2 n.t.b.
12:40 02/06 EL1 QNP Team 2 poule EL1 - Team 6 poule EL1 n.t.b.
12:40 02/06 EL2 Vermetten Team 1 poule EL2 - Team 6 poule EL2 n.t.b.
Placement matches / Plaatsingswedstrijden
14:00 02/06 17/18 All-In Flex Nr. 3 van poule EL1 - Nr. 3 van poule EL2 n.t.b.
14:00 02/06 19/20 Kempenaars Nr. 4 van poule EL1 - Nr. 4 van poule EL2 n.t.b.
14:00 02/06 21/22 QNP Nr. 5 van poule EL1 - Nr. 5 van poule EL2 n.t.b.
14:00 02/06 23/24 Vermetten Nr. 6 van poule EL1 - Nr. 6 van poule EL2 n.t.b.
14:20 02/06 9/10 All-In Flex Nr. 5 van poule CL1 - Nr. 5 van poule CL2 n.t.b.
14:20 02/06 11/12 Kempenaars Nr. 6 van poule CL1 - Nr. 6 van poule CL2 n.t.b.
14:20 02/06 13/14 QNP Nr. 1 van poule EL1 - Nr. 1 van poule EL2 n.t.b.
14:20 02/06 15/16 Vermetten Nr. 2 van poule EL1 - Nr. 2 van poule EL2 n.t.b.
14:40 02/06 3/4 All-In Flex Nr. 2 van poule CL1 - Nr. 2 van poule CL2 n.t.b.
14:40 02/06 5/6 Kempenaars Nr. 3 van poule CL1 - Nr. 3 van poule CL2 n.t.b.
14:40 02/06 7/8 Vermetten Nr. 4 van poule CL1 - Nr. 4 van poule CL2 n.t.b.
Final / Finale
15:00 02/06 1/2 All-In Flex Nr. 1 van poule CL1 - Nr. 1 van poule CL2 n.t.b.
Terug naar boven