Group Stage 1 / Groepsfase 1
11:00
01/06 2 21Groep
Chelsea FC
-
Dongen
n.t.b.
11:00
01/06 3 Aplus
PSV Eindhoven
-
TechnoSelect Talents
n.t.b.
11:00
01/06 1 Germanetti
Atletico Madrid
-
Rood-Wit Willebrord
n.t.b.
11:00
01/06 4 Kempenaars
Liverpool FC
-
DVO'60
n.t.b.
11:20
01/06 2 21Groep
Ajax Amsterdam
-
KRC Genk
n.t.b.
11:20
01/06 3 Aplus
Aberdeen FC
-
FC Nordsjælland
n.t.b.
11:20
01/06 1 Germanetti
West Ham United
-
Hola Skoko FC
n.t.b.
11:20
01/06 4 Kempenaars
AC Milan
-
FC Utrecht
n.t.b.
11:40
01/06 2 21Groep
NAC Breda
-
FC Ilves
n.t.b.
11:40
01/06 3 Aplus
Club Brugge
-
Total Soccer Cayman
n.t.b.
11:40
01/06 1 Germanetti
Royal Antwerp FC
-
NEC Nijmegen
n.t.b.
11:40
01/06 4 Kempenaars
KAA Gent
-
Eastside FC
n.t.b.
12:00
01/06 2 21Groep
Chelsea FC
-
KRC Genk
n.t.b.
12:00
01/06 3 Aplus
PSV Eindhoven
-
FC Nordsjælland
n.t.b.
12:00
01/06 1 Germanetti
Atletico Madrid
-
Hola Skoko FC
n.t.b.
12:00
01/06 4 Kempenaars
Liverpool FC
-
FC Utrecht
n.t.b.
12:20
01/06 2 21Groep
Dongen
-
FC Ilves
n.t.b.
12:20
01/06 3 Aplus
TechnoSelect Talents
-
Total Soccer Cayman
n.t.b.
12:20
01/06 1 Germanetti
Rood-Wit Willebrord
-
NEC Nijmegen
n.t.b.
12:20
01/06 4 Kempenaars
DVO'60
-
Eastside FC
n.t.b.
12:40
01/06 2 21Groep
Ajax Amsterdam
-
NAC Breda
n.t.b.
12:40
01/06 3 Aplus
Aberdeen FC
-
Club Brugge
n.t.b.
12:40
01/06 1 Germanetti
West Ham United
-
Royal Antwerp FC
n.t.b.
12:40
01/06 4 Kempenaars
AC Milan
-
KAA Gent
n.t.b.
14:00
01/06 2 21Groep
Chelsea FC
-
FC Ilves
n.t.b.
14:00
01/06 3 Aplus
PSV Eindhoven
-
Total Soccer Cayman
n.t.b.
14:00
01/06 1 Germanetti
Atletico Madrid
-
NEC Nijmegen
n.t.b.
14:00
01/06 4 Kempenaars
Liverpool FC
-
Eastside FC
n.t.b.
14:20
01/06 2 21Groep
KRC Genk
-
NAC Breda
n.t.b.
14:20
01/06 3 Aplus
FC Nordsjælland
-
Club Brugge
n.t.b.
14:20
01/06 1 Germanetti
Hola Skoko FC
-
Royal Antwerp FC
n.t.b.
14:20
01/06 4 Kempenaars
FC Utrecht
-
KAA Gent
n.t.b.
14:40
01/06 2 21Groep
Dongen
-
Ajax Amsterdam
n.t.b.
14:40
01/06 3 Aplus
TechnoSelect Talents
-
Aberdeen FC
n.t.b.
14:40
01/06 1 Germanetti
Rood-Wit Willebrord
-
West Ham United
n.t.b.
14:40
01/06 4 Kempenaars
DVO'60
-
AC Milan
n.t.b.
15:00
01/06 2 21Groep
Chelsea FC
-
NAC Breda
n.t.b.
15:00
01/06 3 Aplus
PSV Eindhoven
-
Club Brugge
n.t.b.
15:00
01/06 1 Germanetti
Atletico Madrid
-
Royal Antwerp FC
n.t.b.
15:00
01/06 4 Kempenaars
Liverpool FC
-
KAA Gent
n.t.b.
15:20
01/06 2 21Groep
FC Ilves
-
Ajax Amsterdam
n.t.b.
15:20
01/06 3 Aplus
Total Soccer Cayman
-
Aberdeen FC
n.t.b.
15:20
01/06 1 Germanetti
NEC Nijmegen
-
West Ham United
n.t.b.
15:20
01/06 4 Kempenaars
Eastside FC
-
AC Milan
n.t.b.
15:40
01/06 2 21Groep
KRC Genk
-
Dongen
n.t.b.
15:40
01/06 3 Aplus
FC Nordsjælland
-
TechnoSelect Talents
n.t.b.
15:40
01/06 1 Germanetti
Hola Skoko FC
-
Rood-Wit Willebrord
n.t.b.
15:40
01/06 4 Kempenaars
FC Utrecht
-
DVO'60
n.t.b.
16:00
01/06 2 21Groep
Chelsea FC
-
Ajax Amsterdam
n.t.b.
16:00
01/06 3 Aplus
PSV Eindhoven
-
Aberdeen FC
n.t.b.
16:00
01/06 1 Germanetti
Atletico Madrid
-
West Ham United
n.t.b.
16:00
01/06 4 Kempenaars
Liverpool FC
-
AC Milan
n.t.b.
16:20
01/06 2 21Groep
NAC Breda
-
Dongen
n.t.b.
16:20
01/06 3 Aplus
Club Brugge
-
TechnoSelect Talents
n.t.b.
16:20
01/06 1 Germanetti
Royal Antwerp FC
-
Rood-Wit Willebrord
n.t.b.
16:20
01/06 4 Kempenaars
KAA Gent
-
DVO'60
n.t.b.
16:40
01/06 2 21Groep
FC Ilves
-
KRC Genk
n.t.b.
16:40
01/06 3 Aplus
Total Soccer Cayman
-
FC Nordsjælland
n.t.b.
16:40
01/06 1 Germanetti
NEC Nijmegen
-
Hola Skoko FC
n.t.b.
16:40
01/06 4 Kempenaars
Eastside FC
-
FC Utrecht
n.t.b.
Group Stage 2 / Groepsfase 2
17:15
01/06 CL1 21Groep
No.1 Poule 1
-
No.3 Poule 2
n.t.b.
17:15
01/06 CL2 Aplus
No.1 Poule 3
-
No.3 Poule 4
n.t.b.
17:15
01/06 EL1 Germanetti
No.4 Poule 1
-
No.6 Poule 2
n.t.b.
17:15
01/06 EL2 Kempenaars
No.4 Poule 3
-
No.6 Poule 4
n.t.b.
17:35
01/06 CL1 21Groep
No.1 Poule 2
-
No.3 Poule 1
n.t.b.
17:35
01/06 CL2 Aplus
No.1 Poule 4
-
No.3 Poule 3
n.t.b.
17:35
01/06 EL1 Germanetti
No.4 Poule 2
-
No.6 Poule 1
n.t.b.
17:35
01/06 EL2 Kempenaars
No.4 Poule 4
-
No.6 Poule 3
n.t.b.
17:55
01/06 CL1 21Groep
No.2 Poule 3
-
No.2 Poule 4
n.t.b.
17:55
01/06 CL2 Aplus
No.2 Poule 1
-
No.2 Poule 2
n.t.b.
17:55
01/06 EL1 Germanetti
No.5 Poule 3
-
No.5 Poule 4
n.t.b.
17:55
01/06 EL2 Kempenaars
No.5 Poule 1
-
No.5 Poule 2
n.t.b.
09:00
02/06 CL1 21Groep
No.1 Poule 1
-
No.3 Poule 1
n.t.b.
09:00
02/06 CL2 Aplus
No.1 Poule 3
-
No.3 Poule 3
n.t.b.
09:00
02/06 EL1 Germanetti
No.4 Poule 1
-
No.6 Poule 1
n.t.b.
09:00
02/06 EL2 Kempenaars
No.4 Poule 3
-
No.6 Poule 3
n.t.b.
09:20
02/06 CL1 21Groep
No.3 Poule 2
-
No.2 Poule 4
n.t.b.
09:20
02/06 CL2 Aplus
No.3 Poule 4
-
No.2 Poule 2
n.t.b.
09:20
02/06 EL1 Germanetti
No.6 Poule 2
-
No.5 Poule 4
n.t.b.
09:20
02/06 EL2 Kempenaars
No.6 Poule 4
-
No.5 Poule 2
n.t.b.
09:40
02/06 CL1 21Groep
No.1 Poule 2
-
No.2 Poule 3
n.t.b.
09:40
02/06 CL2 Aplus
No.1 Poule 4
-
No.2 Poule 1
n.t.b.
09:40
02/06 EL1 Germanetti
No.4 Poule 2
-
No.5 Poule 3
n.t.b.
09:40
02/06 EL2 Kempenaars
No.4 Poule 4
-
No.5 Poule 1
n.t.b.
10:00
02/06 CL1 21Groep
No.1 Poule 1
-
No.2 Poule 4
n.t.b.
10:00
02/06 CL2 Aplus
No.1 Poule 3
-
No.2 Poule 2
n.t.b.
10:00
02/06 EL1 Germanetti
No.4 Poule 1
-
No.5 Poule 4
n.t.b.
10:00
02/06 EL2 Kempenaars
No.4 Poule 3
-
No.5 Poule 2
n.t.b.
10:20
02/06 CL1 21Groep
No.3 Poule 1
-
No.2 Poule 3
n.t.b.
10:20
02/06 CL2 Aplus
No.3 Poule 3
-
No.2 Poule 1
n.t.b.
10:20
02/06 EL1 Germanetti
No.6 Poule 1
-
No.5 Poule 3
n.t.b.
10:20
02/06 EL2 Kempenaars
No.6 Poule 3
-
No.5 Poule 1
n.t.b.
10:40
02/06 CL1 21Groep
No.3 Poule 2
-
No.1 Poule 2
n.t.b.
10:40
02/06 CL2 Aplus
No.3 Poule 4
-
No.1 Poule 4
n.t.b.
10:40
02/06 EL1 Germanetti
No.6 Poule 2
-
No.4 Poule 2
n.t.b.
10:40
02/06 EL2 Kempenaars
No.6 Poule 4
-
No.4 Poule 4
n.t.b.
11:00
02/06 CL1 21Groep
No.1 Poule 1
-
No.2 Poule 3
n.t.b.
11:00
02/06 CL2 Aplus
No.1 Poule 3
-
No.2 Poule 1
n.t.b.
11:00
02/06 EL1 Germanetti
No.4 Poule 1
-
No.5 Poule 3
n.t.b.
11:00
02/06 EL2 Kempenaars
No.4 Poule 3
-
No.5 Poule 1
n.t.b.
11:20
02/06 CL1 21Groep
No.2 Poule 4
-
No.1 Poule 2
n.t.b.
11:20
02/06 CL2 Aplus
No.2 Poule 2
-
No.1 Poule 4
n.t.b.
11:20
02/06 EL1 Germanetti
No.5 Poule 4
-
No.4 Poule 2
n.t.b.
11:20
02/06 EL2 Kempenaars
No.5 Poule 2
-
No.4 Poule 4
n.t.b.
11:40
02/06 CL1 21Groep
No.3 Poule 1
-
No.3 Poule 2
n.t.b.
11:40
02/06 CL2 Aplus
No.3 Poule 3
-
No.3 Poule 4
n.t.b.
11:40
02/06 EL1 Germanetti
No.6 Poule 1
-
No.6 Poule 2
n.t.b.
11:40
02/06 EL2 Kempenaars
No.6 Poule 3
-
No.6 Poule 4
n.t.b.
12:00
02/06 CL1 21Groep
No.1 Poule 1
-
No.1 Poule 2
n.t.b.
12:00
02/06 CL2 Aplus
No.1 Poule 3
-
No.1 Poule 4
n.t.b.
12:00
02/06 EL1 Germanetti
No.4 Poule 1
-
No.4 Poule 2
n.t.b.
12:00
02/06 EL2 Kempenaars
No.4 Poule 3
-
No.4 Poule 4
n.t.b.
12:20
02/06 CL1 21Groep
No.2 Poule 3
-
No.3 Poule 2
n.t.b.
12:20
02/06 CL2 Aplus
No.2 Poule 1
-
No.3 Poule 4
n.t.b.
12:20
02/06 EL1 Germanetti
No.5 Poule 3
-
No.6 Poule 2
n.t.b.
12:20
02/06 EL2 Kempenaars
No.5 Poule 1
-
No.6 Poule 4
n.t.b.
12:40
02/06 CL1 21Groep
No.2 Poule 4
-
No.3 Poule 1
n.t.b.
12:40
02/06 CL2 Aplus
No.2 Poule 2
-
No.3 Poule 3
n.t.b.
12:40
02/06 EL1 Germanetti
No.5 Poule 4
-
No.6 Poule 1
n.t.b.
12:40
02/06 EL2 Kempenaars
No.5 Poule 2
-
No.6 Poule 3
n.t.b.
Placement matches / Plaatsingswedstrijden
14:00
02/06 21/22 21Groep
Nr. 5 van poule EL1
-
Nr. 5 van poule EL2
n.t.b.
14:00
02/06 19/20 Aplus
Nr. 4 van poule EL1
-
Nr. 4 van poule EL2
n.t.b.
14:00
02/06 23/24 Germanetti
Nr. 6 van poule EL1
-
Nr. 6 van poule EL2
n.t.b.
14:00
02/06 17/18 Kempenaars
Nr. 3 van poule EL1
-
Nr. 3 van poule EL2
n.t.b.
14:20
02/06 13/14 21Groep
Nr. 1 van poule EL1
-
Nr. 1 van poule EL2
n.t.b.
14:20
02/06 11/12 Aplus
Nr. 6 van poule CL1
-
Nr. 6 van poule CL2
n.t.b.
14:20
02/06 15/16 Germanetti
Nr. 2 van poule EL1
-
Nr. 2 van poule EL2
n.t.b.
14:20
02/06 9/10 Kempenaars
Nr. 5 van poule CL1
-
Nr. 5 van poule CL2
n.t.b.
14:40
02/06 5/6 21Groep
Nr. 3 van poule CL1
-
Nr. 3 van poule CL2
n.t.b.
14:40
02/06 7/8 Germanetti
Nr. 4 van poule CL1
-
Nr. 4 van poule CL2
n.t.b.
14:40
02/06 3/4 Kempenaars
Nr. 2 van poule CL1
-
Nr. 2 van poule CL2
n.t.b.
Final / Finale
15:00
02/06 1/2 Aplus
Nr. 1 van poule CL1
-
Nr. 1 van poule CL2
n.t.b.